AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Yıpranmış Saçlar

[hurrytimer id=”16118″]

Yıpranmış Saç Bakım Ürünleri

Saçtaki yıpranma genellikle saçın dış yüzeyinde olur. Özellikle saçların ucunda kırıklar oluşur ve zamanla saçı daha da yıpranacak bir hale getirir. Yıpranmış saçlar elektriklenir, kurur, kabarır, şekil verilemez bir forma dönüşür ve sertleşir. Yıpranmış saçları tekrar eski canlı ve güzel haline döndürmek için bu saç tipine uygun saç şampuanı ve bakım ürünleri kullanmak gereklidir.

Neden Sarı Çanta’nın Yıpranmış Saç Ürünleri  Seçimlerine Güvenmeliyim?

Sarı Çanta’nın yıpranmış saçlar için önereceği ürünlerin içeriği oldukça doğal ve bitkisel bazlı ürünler olacaktır. Sarı Çanta her zaman çevre dostu doğal ürünlerle kullanıcılarını tanıştırmak istediğinden ötürü, yıpranmış saçlar için önerdiği ürünlerinde de doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı bir ürünler yelpazesi seçmiştir. Saça nem ve ışıltı kazandıran bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş doğal ürünler, saç köklerini de güçlendirip, saçı kökünden ucuna doğru besler. Esansiyel yağlar sayesinde saç kökleri ve uçlardaki yıpranmış yerler nem kazanarak güçlenir ve ışıldar. Sarı Çanta ürünleri doğaya dost yaklaşımıyla hem saçlarınızı hem de ruhunuzu besler.

Yıpranmış Saçlarım için Ürün  Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • A, B, C ve E vitaminleri, saçların doğal görünümde kalmasını sağlar. İçeriğinde bu vitaminlerin olduğu ürünler seçilebilir.
  • Saça nem ve ışıltı kazandıran bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş doğal ürünler seçilmelidir.
  • Ylang ylang özü ve lavanta yağıyla zenginleştirilmiş ürünleri satın alabilirsiniz.
  • Ürünlerin Ph değerlerini kontrol edin.
  • İçeriğinde paraben, sülfat ve silikon olmayan ürünleri tercih edin.