AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Yağlı Saçlar

[hurrytimer id=”16118″]

Yağlı Saç Bakım Ürünleri

Yağlı saçlar, diğer saç tiplerinde de olduğu gibi kendine has bir özen ister. Saçtaki yağlanmaya yağ bezelerinin içindeki ‘sebum’ adlı maddenin salgılanması sebep olur. ‘Sebum’ adlı bu madde saçın nemlenmesine katkı sağlar. Fakat, bazen fazla salgılandığında kötü bir görünüme sebep olabilir. Yağlı saça sahip olan kişilerin bu duruma uygun şampuan kullanması önemlidir. Birçok şampuan, saçın bu mevcut yağ oranını dengeleyici özelliğe sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda da güzel ve ışıltılı görünmesini de sağlar.

Neden Sarı Çanta’nın Yağlı Saçlar için Olan Ürün Seçimlerine Güvenmeliyim?

Yağlı saçlardan muzdarip kullanıcıları için Sarı Çanta oldukça iyi sonuçlar veren ürünlere sahiptir. Saçın doğal yağ dengesini koruyan bu ürünler, aynı zamanda da saç derisinin kurumasına engel olur ve hem saç derisini hem de saçın yağ dengesini korumuş olur. Sarı Çanta her zaman çevre dostu doğal ürünlerle kullanıcılarını tanıştırmak istediğinden ötürü, yağlı saçlar için önerdiği ürünlerinde de doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı bir ürün yelpazesi seçmiştir. Nane  yağı ve ginseng özüyle zenginleştirilmiş bu saç ürünlerinin saçın sağlıklı uzamasını sağladığını ve aynı zamanda, doğal içeriğiyle de hem ruhunuzu hem de saçınızı okşadığını göreceksiniz.

Yağlı Saçlar İçin Ürün  Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Yağlı saç içeriğine uygun dengeleyici ürünler satın almalısınız.
  • Belirli aralıklarla uygulaması son derece kolay bitkisel besinler ve vitaminlerce zengin saç maskesi kullanarak saçınızın yağ dengesini korumalısınız.
  • Saçı ağırlaştırmadan besleyen ve dengeleyen saç kremi ürünleri kullanmalısınız. Bu tür ürünler saç köklerinizi de rahatlatacaktır.
  • Tamamen doğal içeriklerden oluşan ve saçlarınızı derinlemesine temizleyerek yağdan arındıran ürünleri seçmenizi öneririz.
  • Doğal esansiyel yağlar kullanılan ve hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmiş ürünleri tercih etmemiz de oldukça önemlidir.