AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kuru Saçlar

[hurrytimer id=”16118″]

Kuru Saç Bakım Ürünleri

Saçlar, yeterince nem almazsa maalesef kurumaya başlar. Bu durum, saçların ışıltısını kaybetmesine neden olur. Nemini kaybetmiş kuru saçlar solgun ve kabarık görünür. Kuru saçlara sahip olanlar, bu görüntüden hiç hoşlanmazlar.

Neden Sarı Çanta’nın Kuru Saç Bakımı Ürünü Seçimlerine Güvenmeliyim?

Kuru saçlar her yaştan ve cinsiyetten kişileri olumsuz etkiler ama doğru ürünlerle saçlarımıza nem kazandırıp daha sağlıklı saç görünümüne sahip olmamız mümkün olur. Saça nem ve ışıltı kazandıran bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş doğal şampuanı ve saç bakım kremiyle, Sarı Çanta kullanıcılarına sağlıklı ve temiz ürünler sağlamaktadır. Sadece saçları değil, aynı zamanda saç derisini de besleyen bu ürünler, saç diplerini de beslemesi nedeniyle kuru saçların en büyük problemlerinden biri olan kepeklenmeye de engel olur.Sarı Çanta kuru saçlara sahip olan kullanıcılarını temiz ve çevre dostu ürünleriyle buluşturmaktan mutluluk duyar.

Kuru Saç için Ürün Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Ylan ylang gibi esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş ürünlere yönelin.
  • Mutlaka yine doğal yağlarla zenginleştirilmiş parabensiz saç kremi kullanın.
  • Bitkisel içerikler açısından zengin, tamamen doğal formüle edilmiş ürünler hem kurumuş saç derisinin kepeklenmesine engel olur hem de saçlarınızın ışıldamasını sağlayan ürünleri tercih edin.
  • Yağlandırmadan nemlendiren ürünleri tercih edin.
  • İçeriğinde esansiyel ve besleyici doğal içerikler olan saç maskeleri kullanabilirsiniz.