AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Fondöten

Sensatia Kakadu Plum & Argan Botanical
Göz Serumu’ndaki %20 indirimin sona ermesine;

Fondöten, cilt kusurlarını, leke ve sivilceleri kapatmak, cilt tonunu eşitlemek ve ciltteki leke çeşitlerini gizlemek için kullanılan temel bir makyaj ürünüdür. Günün her saati teninize uygulayabileceğiniz bu makyaj ürününün seçimi oldukça önemlidir çünkü cildinize ve cilt renginize uygun olmayan bir fondöten estetik olarak kötü görünmenize sebep olabilir.

Neden Sarı Çanta’nın Fondöten Ürün Seçimlerine Güvenmeliyim?

Sektörde ihtiyaca, bütçeye, cilt tipi ve renginize uygun çok sayıda fondöten vardır. Fondöten seçiminizde önemli olan doğal bir görünüm elde etmenizi sağlamak olmalıdır. Aynı zamanda kimyasal yükü fazla olmayan daha çok doğal içeriklerle üretilmiş bir fondöten sizi hem maddi hem de manevi açıdan iyi hissettirecektir.

Tüm bunları göz önünde bulunduran, bütünsel sağlığa ve çevreye oldukça önem veren Sarı Çanta sizler için en doğal içerikli, temiz, %100 organik ve sağlıklı fondöten ürünlerini seçmiştir. Sarı Çanta’nın önerdiği fondötenler Doğal ve Organik Kozmetik ECOCERT Standardına göre ECOCERT Greenlife tarafından onaylıdır. En önemlisi de, Sarı Çanta sentetik koruyucular ve kanserojen maddeler içermeyen; vegan, hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmiş ve glütensiz fondöten ürünlerine sitesinde yer verir. Ayrıca, Sarı Çanta’nın sizler için seçtiği fondötenler yeniden doldurulabilir olmasından dolayı, dünyamızın daha az kirlenmesine katkıda bulunur. Birbirinden farklı ton ve doku seçenekleri ve temiz içerikli fondöten ürünleriyle tanışmanızı tavsiye ederiz. Sarı Çanta’nın seçtiği fondötenler hem yüzünüze hem de ruhunuza iyi gelecek.

Fondöten Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Cilt tipinize ve tonunuza uygun bir ürün seçmeye dikkat etmelisiniz.
  • Seçtiğiniz fondöten rengi cildinizle aynı renk veya teninizden çok az tonda açık renkte olmalıdır.
  • Antiseptik ve antibakteriyel özelliklere sahip, aynı zamanda sebum dengenize zarar vermeyecek bir ürün satın almalısınız.
  • Test edilmemiş ve sert kimyasallar içeren ürünlerden uzak durun.
  • Doğal ve bitkisel içeriklere sahip ürünleri satın almalısınız.
  • Satın alacağınız ürünün ambalajını ilk sizin açtığınızdan ve doğru ambalajlandığından emin olmalısınız.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve vegan ürünler satın almanızı tavsiye ederiz.
  • Son kullanma tarihini mutlaka kontrol etmelisiniz.