AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Makyaj

[hurrytimer id=”16118″]

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0 - 28434

Kategoriler

  Cilt Tipi

  Endişe

  Cinsiyet

  Ek Özellikler

  Geçmişten günümüze makyaj, tüm kadınlar için bakımlı ve daha güzel görünmenin bir sembolü olmuştur. Makyaj yapmanın önemli sebeplerinden en önemlisi, kadınların istedikleri ve hayal ettikleri görüntüye kozmetik ürünler aracılığıyla sahip olabilmeleridir. 

  Özgüveni yükseltmek, daha genç ve güzel görünmek, güzel bir cilt görünümüne sahip olmak ve bazen de sosyal ortamlarda ilgiyi üzerinde toplamak için makyaja başvurulur. Aynı zamanda makyaj, cilt kusurlarını kapatmak ve doğal olan hatları da küçük dokunuşlarla ortaya çıkarmak için de yapılır. Makyaj, psikolojik olarak da çoğu kadına kendini iyi hissettiren ve ruhunu okşayan günlük bir rutindir. Bu nedenle, sektörde birbirinden farklı içeriklere ve özelliklere sahip binlerce makyaj ürünü vardır. Doğru makyaj ürünleri ve teknikleri kullanılarak arzu edilen görüntüye sahip olmak mümkündür. 

  Makyaj Kategorisinde Neler Bulabilirim?

  Güzelliğinize güzellik katarak kendinizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak daha iyi hissetmek istediğinizi biliyoruz. Makyaj yaparken doğru ürünleri seçmek oldukça önemli. Makyaj kategorisinde bulunan ürünlerin tamamı %100 Doğal ve Organik olmakla beraber, aynı zamanda Dünya’daki tek sekiz özel sertifikaya sahip makyaj markası ürünlerini içermektedir. Makyaj kategorisinde cilt kapatıcılardan göz makyaj ürünlerine; dudak makyaj ürünlerinden fırça ve tırnak bakım ürünlerine birçok temiz içerikli makyaj ürününe ulaşabilirsiniz.

  Makyaj Kategorisinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

  Sarı Çanta olarak sağlığın sadece fiziksel değil aynı zamanda ruhsal bir iyilik hali olduğunu düşünmekteyiz. Kullandığımız ve tükettiğimiz ürünlerin çevreyle uyumlu, doğaya dost, doğal ve bitkisel içeriklere sahip ve aynı zamanda ruhsal dengemizi ve sağlığımızı koruyucu nitelikte olmasının önemli olduğu artık günümüzde bir gerçektir. Dolayısıyla Sarı Çanta, bütünsel sağlık ilkelerine bağlı kalarak kozmetik ve makyaj ürünleri alanında doğal ve sağlıklı ürünler sunmaktadır. 

  İçeriğinde en az % 95 – bitkisel ve doğal madde bulunan; PEG, GDO, silikon, parafin, paraben veya fenoksietanol gibi sentetik koruyucular içermeyen; vegan, glütensiz, hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmiş ve temiz bir makyaj ürünleri yelpazesine sitemizde sunmaya dikkat ediyoruz.