Yüz Nemlendiricileri

Yüz Nemlendiricileri

Nemlendiriciler, cilt sorunlarını en aza indirgemek için önemli ürünlerdir. Her gün düzenli nemlendirici kullanmak aşırı kuruluk ve yağlanma gibi problemlerin önüne geçer. Bu her iki durum da cildimiz için zararlıdır ve önüne geçilmediğinde akne problemini yaratır. Bu nedenle nemlendirici kullanımı önemlidir.

Neden Sarı Çanta’nın Nemlendirici Seçimlerine Güvenmeliyim?

Sarı Çanta, farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar için birbirinden farklı nemlendiricileri ve nemlendirici serumları sizler için seçmiştir. Düzenli olarak kullanıldıklarında, cildinizin sağlığını ve güzelliğini korumanızı sağlamak için Sarı Çanta, sizlere doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı ve vegan  ürünler  seçmiştir. Sarı Çanta, %100 doğal içeriklerle her cilt tipi için özel olarak hazırlanmış nemlendirici ürünleriyle cildinizin nem, dengeleme, pürüzsüzlük ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak ve akne oluşumunun da önüne geçmiş olacaktır. Nemlendiriciler, cilt dokusunun iyileşmesine yardımcı olan A Vitamini yönünden zengin özler ile zenginleştirilmiştir. Bitkisel yağlarla harmanlanmış nemlendirici içerikleriyle cildiniz sağlığına ve güzelliğine kavuşacak.

Cilt Kremi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  •  Cilt tipinize uygun ürünler satın alın.
  • A, E ve C vitamini ve antioksidanlar yönünden zengin ürünler seçin.
  • Cildi ağırlaştırmayan ve aşırı yağlandırmayan ürünler satın alın.
  • Ürünlerin içeriklerini mutlaka okuyun. Kimyasal içeriği yüksek ürünlerden uzak durun.
  • Parabensiz ve silikonsuz ürünleri tercih edin. Doğal bitki özlerinden ve yağlarından üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.
Yukarı Git