Peelingler

Peelingler

Peeling, cilt tonunu eşitler ve yeni hücre oluşumunu tetikleyerek cildi tazeler. Peeling sırasında yükselen kan akışı sayesinde cilt daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak bir hal alır. Buna ek olarak, cilt derinlemesine temizlenir.

Neden Sarı Çanta’nın Peeling Ürünlerine Güvenmeliyim?

Sarı Çanta, farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar için birbirinden farklı peeling ürünlerini sizin için seçmiştir. Düzenli olarak kullanıldıklarında, cildinizin sağlığını ve güzelliğini korumanızı sağlamak için Sarı Çanta, sizlere doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı ve vegan  ürünler  seçmiştir. Sarı Çanta, %100 doğal içeriklerle her cilt tipi için özel olarak hazırlanmış peeling ürünleriyle cildinizin daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak görünmesini sağlayacak Peeling ürünleri, cilt dokusunun iyileşmesine yardımcı olan detox etkisi  yönünden zengin özler ile harmanlanmıştır. Bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş içerikleriyle cildiniz sağlığına ve güzelliğine kavuşacak.

Peeling Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Cilt tipinize uygun ürünler satın alın.
  • Detox yönünden zengin ürünler seçin.
  • Cildi ağırlaştırmayan ve aşırı yağlandırmayan ürünler satın alın.
  • Ürünlerin içeriklerini mutlaka okuyun. Kimyasal içeriği yüksek ürünlerden uzak durun.
  • Parabensiz ve silikonsuz ürünleri tercih edin. Doğal bitki özlerinden ve yağlarından üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.
Yukarı Git