Cilt Temizleyiciler

Cilt Temizleyiciler

Sağlıklı ve parlak görünümlü bir cildin sırrı düzenli olarak yapılan cilt temizliğidir. Her gün, makyaj ve hava kirliliği gibi birbirinden farklı dış faktörler cildimizi yorar. Bu durum önünde sonunda cildinizin yıpranmasına sebep olacaktır. Bu nedenle düzenli cilt temizliği için uygun ürünlere başvurmak gerekir.

Neden Sarı Çanta’nın Cilt Temizleyici Ürün Seçimlerine Güvenmeliyim?

Makyaj, stres ve hava kirliliği cilt için fazla yıpratıcı olabilir. Günün sonunda, cildinizde çok fazla kir ve kalıntı birikebilir. Cildinizi dış faktörlerin yorucu etkisinden korumak isterken seçtiğiniz ürünlerle daha da yıpranmaması için Sarı Çanta’nın seçtiği ürünleri kullanmalısınız. Sarı Çanta, cilt temizliği ve sağlığı için, sizlere doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı ve vegan  ürünler  seçmiştir. Sarı Çanta, %100 doğal içeriklerle her cilt tipi için özel olarak hazırlanmış ürünleriyle cilde nem, pürüzsüz bir görünüm,parlaklık ve dengeli görünüm desteği sağlayarak kullanıcılarına sağlık ve güzelliği aynı anda vermeyi amaçlamaktadır. Bitkisel yağlarla harmanlanmış temizleyici içerikleriyle cildiniz sağlığına ve güzelliğine kavuşacak. Sarı Çanta’nın sizler için seçtiği ürünler, cildinizi derinlemesine temizler; cildi canlılığına kavuşturur. Bütünsel bir yaklaşımı hedef alan Sarı Çanta doğaya dost ürünleriyle hem cildinizi hem de ruhunuzu mutlu eder.

Cilt Temizleyici Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Cilt tipinize uygun temizleyici seçin.
  • Eğer sık makyaj yapıyorsanız buna uygun bir içerikte ürün seçin.
  • Eğer alerjik bir cildiniz varsa bu durumunuza uygun, kimyasallardan arınmış doğal içerikleri tercih edin. Kimyasal içeriği yüksek ürünlerden uzak durun.
  • Gözenekleri temizleyen özellikte olmasına önem verin. Cildi derinlemesine temizleyen ürünler tercih edin.Satın alacağınız ürünün cildinizi tahriş etmeyeceğinden emin olun.
  • Ürünlerin içeriklerini mutlaka okuyun. İçindeki bileşenleri inceleyin.
  • Parabensiz ve silikonsuz ürünleri tercih edin. Doğal bitki özlerinden ve yağlarından üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.
Yukarı Git