AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Temizleyici ve Peeling

[hurrytimer id=”16118″]

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0 - 28434

Kategoriler

Cilt Tipi

Endişe

Cinsiyet

Ek Özellikler

Cilt Temizleyiciler
Sağlıklı ve parlak görünümlü bir cildin sırrı düzenli olarak yapılan cilt temizliğidir. Her gün, makyaj ve hava kirliliği gibi birbirinden farklı dış faktörler cildimizi yorar. Bu durum önünde sonunda cildinizin yıpranmasına sebep olacaktır. Bu nedenle düzenli cilt temizliği için uygun ürünlere başvurmak gerekir.
Neden Sarı Çanta’nın Cilt Temizleyici Ürün Seçimlerine Güvenmeliyim?
Makyaj, stres ve hava kirliliği cilt için fazla yıpratıcı olabilir. Günün sonunda, cildinizde çok fazla kir ve kalıntı birikebilir. Cildinizi dış faktörlerin yorucu etkisinden korumak isterken seçtiğiniz ürünlerle daha da yıpranmaması için Sarı Çanta’nın seçtiği ürünleri kullanmalısınız. Sarı Çanta, cilt temizliği ve sağlığı için, sizlere doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı ve vegan  ürünler  seçmiştir. Sarı Çanta, %100 doğal içeriklerle her cilt tipi için özel olarak hazırlanmış ürünleriyle cilde nem, pürüzsüz bir görünüm,parlaklık ve dengeli görünüm desteği sağlayarak kullanıcılarına sağlık ve güzelliği aynı anda vermeyi amaçlamaktadır. Bitkisel yağlarla harmanlanmış temizleyici içerikleriyle cildiniz sağlığına ve güzelliğine kavuşacak. Sarı Çanta’nın sizler için seçtiği ürünler, cildinizi derinlemesine temizler; cildi canlılığına kavuşturur. Bütünsel bir yaklaşımı hedef alan Sarı Çanta doğaya dost ürünleriyle hem cildinizi hem de ruhunuzu mutlu eder.
Cilt Temizleyici Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Cilt tipinize uygun temizleyici seçin.
Eğer sık makyaj yapıyorsanız buna uygun bir içerikte ürün seçin.
Eğer alerjik bir cildiniz varsa bu durumunuza uygun, kimyasallardan arınmış doğal içerikleri tercih edin.
Kimyasal içeriği yüksek ürünlerden uzak durun.
Gözenekleri temizleyen özellikte olmasına önem verin.
Cildi derinlemesine temizleyen ürünler tercih edin.Satın alacağınız ürünün cildinizi tahriş etmeyeceğinden emin olun.
Ürünlerin içeriklerini mutlaka okuyun. İçindeki bileşenleri inceleyin.
Parabensiz ve silikonsuz ürünleri tercih edin. Doğal bitki özlerinden ve yağlarından üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.

Peeling, cilt tonunu eşitler ve yeni hücre oluşumunu tetikleyerek cildi tazeler. Peeling sırasında yükselen kan akışı sayesinde cilt daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak bir hal alır. Buna ek olarak, cilt derinlemesine temizlenir.
Neden Sarı Çanta’nın Peeling Ürünlerine Güvenmeliyim?
Sarı Çanta, farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar için birbirinden farklı peeling ürünlerini sizin için seçmiştir. Düzenli olarak kullanıldıklarında, cildinizin sağlığını ve güzelliğini korumanızı sağlamak için Sarı Çanta, sizlere doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı ve vegan  ürünler  seçmiştir. Sarı Çanta, %100 doğal içeriklerle her cilt tipi için özel olarak hazırlanmış peeling ürünleriyle cildinizin daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak görünmesini sağlayacak Peeling ürünleri, cilt dokusunun iyileşmesine yardımcı olan detox etkisi  yönünden zengin özler ile harmanlanmıştır. Bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş içerikleriyle cildiniz sağlığına ve güzelliğine kavuşacak.
Peeling Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Cilt tipinize uygun ürünler satın alın.
Detox yönünden zengin ürünler seçin.
Cildi ağırlaştırmayan ve aşırı yağlandırmayan ürünler satın alın.
Ürünlerin içeriklerini mutlaka okuyun. Kimyasal içeriği yüksek ürünlerden uzak durun.
Parabensiz ve silikonsuz ürünleri tercih edin. Doğal bitki özlerinden ve yağlarından üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.