AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Nemlendirici ve Kremler

[hurrytimer id=”16118″]

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0 - 28434

Kategoriler

Cilt Tipi

Endişe

Cinsiyet

Ek Özellikler

Yüz Nemlendiricileri

Nemlendiriciler, cilt sorunlarını en aza indirgemek için önemli ürünlerdir. Her gün düzenli nemlendirici kullanmak aşırı kuruluk ve yağlanma gibi problemlerin önüne geçer. Bu her iki durum da cildimiz için zararlıdır ve önüne geçilmediğinde akne problemini yaratır. Bu nedenle nemlendirici kullanımı önemlidir.

Neden Sarı Çanta’nın Nemlendirici Seçimlerine Güvenmeliyim?

Sarı Çanta, farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar için birbirinden farklı nemlendiricileri ve nemlendirici serumları sizler için seçmiştir. Düzenli olarak kullanıldıklarında, cildinizin sağlığını ve güzelliğini korumanızı sağlamak için Sarı Çanta, sizlere doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı ve vegan  ürünler  seçmiştir. Sarı Çanta, %100 doğal içeriklerle her cilt tipi için özel olarak hazırlanmış nemlendirici ürünleriyle cildinizin nem, dengeleme, pürüzsüzlük ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak ve akne oluşumunun da önüne geçmiş olacaktır. Nemlendiriciler, cilt dokusunun iyileşmesine yardımcı olan A Vitamini yönünden zengin özler ile zenginleştirilmiştir. Bitkisel yağlarla harmanlanmış nemlendirici içerikleriyle cildiniz sağlığına ve güzelliğine kavuşacak.

Cilt Kremi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  •  Cilt tipinize uygun ürünler satın alın.
  • A, E ve C vitamini ve antioksidanlar yönünden zengin ürünler seçin.
  • Cildi ağırlaştırmayan ve aşırı yağlandırmayan ürünler satın alın.
  • Ürünlerin içeriklerini mutlaka okuyun. Kimyasal içeriği yüksek ürünlerden uzak durun.
  • Parabensiz ve silikonsuz ürünleri tercih edin. Doğal bitki özlerinden ve yağlarından üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.

Saç Kremleri

Saç kremleri, saç bakım ürünleri arasında en sık kullanılan ürünlerdir. Saç kremi genellikle saç yıkamanın ikinci aşamasında kullanılan bir üründür. Saç bakım kremleri, saçın yumuşak bir his kazanmasını ve daha kolay şekil almasını sağlar. Ayrıca saç tellerini yıpranmaktan da korur.

Neden Sarı Çanta’nın Saç Kremi Seçimlerine Güvenmeliyim?

Çoğu zaman gün içinde saçımızın nasıl göründüğü ve şekillendiği günümüzü olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilir. Sarı Çanta, saç kremlerinin içeriğini doğal, temiz, silikonsuz, parabensiz, UVA ve UVB korumalı, saçın kendisi kadar saç derisini de koruyacak ürünlerden yana seçer. Saçınıza güzellik katarken, aynı zamanda doğayı incitmeden hayvanlar üzerinde test edilmemiş vegan ürünler sunar.

Saç Kremi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Saç bakım kremini saç tipinize uygun olarak seçmelisiniz. Bu saçınızın yağlanmasını, elektriklenmesini ve ağırlaşmış görüntüsünü de önleyecektir. Nihayetinde saçınız kremin yumuşatıcı formülünün etkisine bağışıklık kazanacak ve daha iyi bir görünüme kavuşacaktır.

Saçınız ekstra kuru veya elektriklenmeye müsaitse zengin nemlendirici özelliğe sahip bir saç kremi seçin.
Saçınız cılız ise hacim verici bir saç kremi seçin.
Sağlıklı ve parlak saçlar sadece normal saçlar için formüle edilmiş kremleri kullanabilirler.

Hangi saç tipine sahip olursanız olun, hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmiş doğal ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz.