AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Göz Çevresi

[hurrytimer id=”16118″]

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0 - 28434

Kategoriler

Cilt Tipi

Endişe

Cinsiyet

Ek Özellikler

Göz Çevresi Bakım Ürünleri
Göz çevresi, iyi görünen bir cildin şüphesiz ki en önemli göstergelerinden biridir. Göz  çevresi zaman içinde yaşlanmayla da birlikte değişime uğrar. Göz çevresinde oluşan kaz ayağı görünümünün en büyük sebebi derinin elastikiyetini kaybetmesidir ve bu nedenle de normalde yaptığımız mimikler göz çevresinde kırışıklıklar olarak sonuçlanır.
Neden Sarı Çanta’nın Göz Çevresi Ürün  Seçimlerine Güvenmeliyim?
Düzenli olarak kullanılan göz çevresi ürünleriyle zamanın getirdiği kırışıklık yükünü ve göz altı torbası sorununu hafifletebilirsiniz. Sarı Çanta, göz çevresi görünümü ve sağlığı için, sizlere doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı ve vegan bir ürün  seçmiştir. Sarı Çanta, %100 doğal içeriklerle hassas göz çevresi için özel olarak hazırlanmış ürünüyle kullanıcılarına sağlık ve güzelliği aynı anda vermeyi amaçlamaktadır. C vitamini yönünden zengin, Kakadu eriği özü kullanılarak üretilmiş göz çevresi ürünü şişlik giderici etkisi bilinen deniz iğdesiyle harmanlanmış hafif formülüyle göz altı torbalarını giderici bir özellik kazanmıştır. Dinlendirici papatya yağıyla da göz çevrenizi rahatlatacaktır. Bütünsel bir yaklaşımı hedef alan Sarı Çanta doğaya dost ürünleriyle hem cildinizi hem de ruhunuzu mutlu eder.
Göz Çevresi için Ürün  Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Göz çevresinde kırışıklık, gözaltı torba ve morluk, göz kapağı düşüklüğü gibi gözle ilgili problemlerin giderilmesine yardımcı olan ürünleri seçerken öncelikle:

Cilt tipinize uygun ürünler satın alın.
Kimyasal içeriği yüksek ve ağır yağlı ürünlerden uzak durun.
Parabensiz ve silikonsuz ürünler satın almalısınız.
Doğal bitki özlerinden üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.
Ürünün  Ph değerini mutlaka kontrol edin.
Ürünlerin içeriklerini mutlaka okuyun.
Doğaya dost ürünler tercih etmeniz sizi de iyi hissettirecektir.