AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Cilt Bakımı

[hurrytimer id=”16118″]

Fiyat Aralığı

Fiyat: 0 - 28434

Kategoriler

Cilt Tipi

Endişe

Cinsiyet

Ek Özellikler

Kategoriler

Cilt Bakımı

Cildimiz dış etkenlere bağlı olarak zamanla yıpranır. Canlı ve sağlıklı bir cilt için düzenli bakım uygulamanız gerekir. Düzenli ve sürekli yapacağınız cilt bakımlarıyla cildiniz pürüzsüz ve güzel görünecektir. Cilt bakım ürünleri cilt tipine ve kullanılacağı yere göre değişir. Yüz, göz, dudak, vücut ve el- ayak bakım ürünleri ayrıdır. Günümüzde artık bayanlar kadar erkeklerde cilt bakımına önem verir ve cilt yapıları kadınlardan farklı olduğu için kullandıkları ürünler de farklıdır. Cilt tipinize uygun temizleyici, arındırıcı ve nemlendiriciler cildinize gereken desteği sağlayarak bakımlı ve sağlıklı olmasını sağlar.

Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımı için farklı bölgelere farklı ürünler kullanılır. Yüzünüz için jel ve köpüklerden oluşan temizleyiciler, gözenek sıkılaştıran tonikler ve su tutuşunu sağlayan nemlendiriciler günlük bakım olarak uygulanmalıdır. Cildinizin ihtiyacına göre haftada bir yapacağınız maskeler destekleyici bakımlardır. Göz etrafı ve dudaklar yüzünüzün diğer bölümlerine göre daha hassastır. Bu nedenle ayrı bakım ürünlerine ihtiyaç duyulur. Göz çevrenize özel alacağınız ürünle göz altınız diğer yüz bölgeleriniz dengeleyebilir pırıl pırıl bir görünüm elde edebilirsiniz. Dudaklara özel koruyucu ürünler çatlak oluşmasını ve renk dengesizliğini engeller.

Vücut cildi de yüz bölgesinden farklı değildir. Düzenli ve sürekli bakım ister. Temizleme ve nemlendirme günlük bakım olarak kullanılsa da; selülit gidericiler ve sıkılaştırıcı ürünlere ihtiyaç duyulur. Duş aldığınızda vücudunuza özel temizleme jelini kullanarak cildinizi koruyabilir, vücudunuza uygun bir nemlendiriciyle nemlendirerek pamuk gibi bir cilde sahip olabilirsiniz. Ayak bakımı içinde ayrı özelliklere sahip bakım ürünleri kullanır. Ayaklarınıza pedikür sonrası ya da evde yapacağınız düzenli bakımlarla uygun krem ve losyonları kullanarak daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz. El ve tırnak bakımınıza uygun ürünlerle vücudunuzda en çok yıpranan yer olan ellerinizin hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi bulunan cilt bakım ürünleri; güneş koruyucular, siyah nokta giderici bantlar, göğüs ürünleri gibi birçok ihtiyacınıza da cevap verir. Yaz kış kullanılan güneş kremleri cilt lekelerini engeller. Bakımlı erkeklerin tercihi erkek bakım ürünleri ise; tıraş sonrası losyonlar, sakal serumları, vücut ve yüz nemlendiricileri, tonikler gibi ürünlerdir. Dövmeler için üretilen özel kremler renk koruyucu özelliğiyle yeni kalmasını sağlar.

Cilt Bakım Ürünleri Fiyatları

Cilt bakım ürünleri fiyatları kullanım alanına, ürün özelliklerine ve markalara göre değişir. Geniş fiyat aralığıyla bulunan ürünleri ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak alabilirsiniz. Cilt bakım ürünleri kullanmak güzellik ve sağlık için geleceğe yönelik yatırımdır. Yapacağınız bakım ürünü alışverişlerinde cilt tipinize uygun ürünler seçmek önemlidir. Bakımlı ve sağlıklı görünmeyi önemseyen, kişisel bakımına önem veren bayanların ve erkeklerin tercihi olan cilt bakım ürünleri geniş ürün yelpazesiyle sunulur.

Cilt bakım ürünlerinin faydası saymakla bitmez, düzenli ve sürekli kullanılan cilt ürünleri cildinizi yaşlanma etkilerine ve dış faktörlere karşı korur. Gözeneklerin büyümesini engeller ve ölü hücrelerden arındırır. Bölgelere özel ürünlerle yapacağınız bakımlar sayesinde çatlak oluşumu, sıkılaşma sorunları büyük ölçüde giderilir. Vücudunuza ve yüzünüze kullanacağınız ürünlerle kan dolaşımı hareketlendirerek cildinizin esnekliğini korur. El ve tırnak bakımları hijyen açısından önemlidir güzel ve fresh bir görünüm kazandırır. Ayrıca ayaklarınıza yapacağınız düzenli bakım oluşabilecek koku ve kötü görünüm gibi problemlerini engeller.

Sağlıklı, pürüzsüz ve canlı ciltler için, düzenli ve sürekli olarak cilt bakım ürünleri kullanmak gerekir. Amaçlarına uygun ve kullanıldığı bölgeye uygun ürünler kullanmak daha fazla verim almanızı sağlar. Bakımla ve sağlıkla ışıldayan cildiniz, bakımlı el ve ayaklarınız ruhsal anlamda da özgüveninizi arttıracaktır.