AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Hakkımızda

2020 yılında kurulan Sarı Çanta, bütünsel sağlık ilkelerine bağlı kalarak beslenme, kozmetik, hijyen, tekstil, yaşam tarzı gibi temel alanlarda doğal ve sağlıklı ürünler sunmaktadır. Sarı Çanta, BM sürdürülebilirlik esaslarını ana kurum felsefesi olarak benimsemiştir. Ürün seçimi, üretimi ve tedarik zinciri bu temel felsefeye uygun olarak yapılmaktadır. Yüksek kalite standartlarına sahip ürünler adil ticaret, yerel ve geleneksel yöntemlerle üretilir ya da bu şartlara uyan dünyanın önde gelen markalarıyla işbirliği yapılır. Toronto, İstanbul ve Bali’de ofisleri bulunan Sarı Çanta, hem kendi markalarıyla hem de temsilcisi olduğu saygın markalarla çalışarak; dünyanın her köşesinde yüksek kaliteli, doğal, geleneksel yöntemlerin saflığı ile üretilmiş ürünleri bir araya getirir.

Sarı Çanta ürünlerini kurucusu olduğu e-ticaret sitesi (saricanta.com) başta olmak üzere seçkin dijital platform ve mağazalarda satışa sunarak, sağlıklı bir hayat ve sürdürülebilir bir dünya isteyen kullanıcılarla buluşturur.

Sorularınız mı var?

Ürünler, kargo ve teslimat, sipariş durumu ya da hesap detaylarınızla ilgili soru ve görüşlerinizi WhatsApp destek hattımızdan bizlere iletebilirsiniz.