AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Anti-Aging

[hurrytimer id=”16118″]

Yaşlanma Karşıyı Anti-Aging Ürünler

Anti aging, yaşlanma sürecini yavaşlatmak veya tersine çevirmek için uygulanan yöntemlere denir. Anti-aging ile cildin yenilenmesi ve yaşlanmaya bağlı kırışıkların veya sarkmaların önlenmesi hedeflenir. Azalan  hormonlar, cildin UV ışınlarına maruz kalması, hareketsiz yaşam, serbest radikaller, stres ve sağlıksız beslenme yaşlanmanın temel nedenleridir.

Neden Sarı Çanta’nın Anti-aging Ürün Seçimlerine Güvenmeliyim?

Cildimiz, çevreden ve yaşam tarzımızdan oldukça fazla etkilenir. Bu nedenle de yaşlanma belirtilerinin en fazla görüldüğü organ cildimizdir. Fakat, doğru cilt bakım ürünleriyle yaşlanma sürecini yavaşlatmak mümkündür.

Sarı Çanta’nın anti-aging için önerdiği ürünlerin içeriği oldukça doğal ve bitkisel bazlıdır. Sarı Çanta her zaman çevre dostu doğal ürünlerle kullanıcılarını tanıştırmak istediğinden ötürü, anti-aging için önerdiği ürünlerinde de doğal, parabensiz, silikonsuz, UVA&UVB korumalı bir ürünler grubu seçmiştir. Bu ürünler, bitkilerden aldığı güçle cildi tahriş etmeden ölü deriden arındırır. Serbest radikallerin etkisini azaltacak tonik, yüz maskesi, serum ve nemlendiricilerle kullanıcılarının kırışıklıklarında ve cilt sarkmalarında azalma sağlar. Bütünsel bir yaklaşımı hedef alan Sarı Çanta doğaya dost ürünleriyle hem cildinizi hem de ruhunuzu mutlu eder.

Anti-aging için Ürün  Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Mutlaka güneş kremi ve nemlendirici satın almakla işe başlayın
Cilt tipinize uygun olan anti-aging ürünler seçmelisiniz.
Doğal bitki özlerinden üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz.
Satın alacağınız ürünün Ph değerini mutlaka kontrol edin.
Ürünlerin içeriklerini mutlaka okuyun.
Parabensiz ve silikonsuz ürünler satın almalısınız.
Doğaya dost ürünler tercih etmeniz sizi de iyi hissettirecektir.