Bozkır

Televizyon dizilerinin aksine daha çok bir sanat filmine benzediği için sanırım. 8,6 Imdb puanına sahip bir mini Türk polisiye dizisi.

Bozkır

“Her katil yaşadığı yere benzer.”

BOZKIR

“Bir gün yanlış bir karar vermiştim. Etrafımdaki kimse yanlış yaptıgımı düşünmüyor bana hak veriyordu. Herkesin onayladığı şey yanlış sayılmıyor. O gün kendimi didklemeyi bıraktım. Adalet zamanın kölesidir.”

İnternet dizileri arasına Kasım 2018 de giriş yapan BluTv özel yapımı, Bozkır. Perşembe akşamları saat 19.30’da yeni bölümleri yayınlanan diziyi izlemek için BluTv üyeliği şartı bulunuyor. Polisiye, Drama ve Suç kategorisinde bir dizi.

Şimdiye kadar 5 Bölümü yayınlanmış olan bu dizi için maalesef 10 bölüm çekilmek üzere anlaşılmış. Oyuncu kadrosunda tanıdığımız isimler de var. Yiğit Özşener, Erkin Koç, Nur Fettahoğlu, Bilge Önal, Merve Çağıran ve Altan Erkekli gibi isimler bulunuyor.

İnternet dizilerini seviyorum. Televizyon dizilerinin aksine daha çok bir sanat filmine benzediği için sanırım. Müziği, konusunu, çekiminin ayrı tad verdiği söylemeliyim. Imdb puanı 8,6 olan bir polisiye Türk dizisi. Haftasonunun göz kırptığı perşembe akşamlarına çok güzel eşlik ediyor.

https://www.blutv.com.tr/diziler/yerli/bozkir adresinden izleyebilirsiniz.

Buarada, BluTv ‘nin 7 gün ücretsiz deneme kampanyası da devam ediyor.

Leave a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.