AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Sarı Çanta Blog

Sivilce Nedir, Nasıl Geçer?

En sık görülen cilt problemlerinden biri olan sivilce, her ne kadar ciddi bir problem olmasa da, görünümü açısından son derece can sıkıcı olabilir. Sivilce oluşumunun pek çok nedeni olabilir.

Devamını Okuyun »

Balın Faydaları Nelerdir?

Dünyanın en değerli besinlerinden biridir balın içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin insan sağlığına sayısız faydası vardır. Üstelik sağlıklı olduğu kadar lezzetlidir ve hem kendi başına hem de süt, yoğurt gibi birçok ürünle birlikte tüketilerek hem damak zevkimizi hem de bedenimizi besler.

Devamını Okuyun »

Bağışıklık Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?

Bağışıklık sistemi, vücudunuzu enfeksiyonlara karşı koruyan, dokulardan oluşan karmaşık bir ağdır. Vücudunuza girmiş olan her mikrobu hafızasına alarak onunla nasıl baş etmesi gerektiğini bilir ve hatırlar. Vücudunuzdaki sağlıklı hücreleri ve dokuları tanır, yabancı hücreleri ayırt edebilir.

Devamını Okuyun »

Doğal Vitamin ve Mineral Deposu: Erik

Erik herkesin ağzını sulandıran, iştahını açan meyve türlerinin başında gelir. Eriğin anavatanın tam da Anadolu olduğunu biliyor musunuz? Çok eski çağlardan itibaren Anadolu’da yetişmekte olan erik, savaşlar ve göçler sayesinde günümüzde dünyanın birçok yerine ulaşmış bulunmaktadır.

Devamını Okuyun »

Kurutulmuş İncirin Yapılışı ve Faydaları

İncir, Akdeniz, Ege ve Guneybati Asya’da bulunan, bir agac turudur. Bu agicin meyvesi olan incir ise hem Turkiye’de hem de Dunya’da en cok tuketilen meyvelerden birisidir. Dutgiller familyasina dahil olan incir, bu familya icinde en cok ticari oneme sahip olan bitkidir.

Devamını Okuyun »