AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Sarı Çanta Blog

Güneş Mevsimine Nasıl Hazırlanalım?

Yaz mevsiminin yaklaşmakta olduğu şu günlerde, şartlar eskisi gibi olmasa da hepimiz deniz kıyısında geçireceğimiz birkaç haftanın hayalini kuruyoruz. Uzmanlar bir yandan bağışıklık sisteminin güçlenmesi için güneş ışığını tavsiye ederken, diğer yandan güneş ışığının zararlı etkilerinden korunmak gerektiğini söylüyor.

Devamını Okuyun »

Yaza Hazır mısınız?

Yaz mevsimi hızla yaklaşıyor. Uzun kış geceleri yerini bol aktiviteli gündüzler ve heyecanlı yaz akşamlarına bırakıyor. Nispeten daha hareketsiz olduğumuz ve gün ışığına daha az maruz kaldığımız kış günlerinden sonra, kendimizi ve yaşam alanlarımızı bu döneme nasıl hazırlayabiliriz?

Devamını Okuyun »

Hayvan Deneyleri Sona Ermeli!

Hayvanlar üzerinde deney yapılmasının 12. Yüzyıl gibi çok eski tarihlere kadar dayandığı biliniyor. Farklı hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde kullanılan hayvanlar adeta işkenceye maruz kaldı, sakatlandı ve çoğunlukla öldü.

Devamını Okuyun »

Nefes Teknikleri ile Rahatlama

Hayatın devamı için en önemli ihtiyacımız nefes… Ancak gün içinde kaç kez nefes alıp verdiğimizi fark etmeyiz bile. Ciğerlerimiz, ihtiyaç duyduğu oksijeni bedenimizin dolaştırarak ona hayat katar. Kanda dolaşan oksijen en uzak dokulara kadar ulaşarak hareket etmek, yemek yemek, gülmek gibi günlük faaliyetleri yapmamıza olanak tanır.

Devamını Okuyun »