AYIN ÜRÜNÜ: SENSATIA BOTANICALS KAKADU PLUM & ARGAN BOTANICAL GÖZ SERUMU
%20 İNDİRİMLİ ÜRÜNÜMÜZÜ HEMEN İNCELEYİN!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Sarı Çanta Blog

Aloe Vera’nın Faydaları Nelerdir?

Aloe Vera yüzyıllardır faydası bilinen, tıp ve kozmetikte sıkça kullanılan, çok yönlü ve çok faydalı bir bitkidir. Eski Mısır’da bile bu bitkiden yararlanılırdı hatta o kadar kıymetliydi ki firavunlar öldüğünde dünyaya yeniden geldiklerinde kullanmaları için yanlarına bu bitki konurdu.

Devamını Okuyun »

Sivilce Nedir, Nasıl Geçer?

En sık görülen cilt problemlerinden biri olan sivilce, her ne kadar ciddi bir problem olmasa da, görünümü açısından son derece can sıkıcı olabilir. Sivilce oluşumunun pek çok nedeni olabilir.

Devamını Okuyun »

Güneş Mevsimine Nasıl Hazırlanalım?

Yaz mevsiminin yaklaşmakta olduğu şu günlerde, şartlar eskisi gibi olmasa da hepimiz deniz kıyısında geçireceğimiz birkaç haftanın hayalini kuruyoruz. Uzmanlar bir yandan bağışıklık sisteminin güçlenmesi için güneş ışığını tavsiye ederken, diğer yandan güneş ışığının zararlı etkilerinden korunmak gerektiğini söylüyor.

Devamını Okuyun »

Balın Faydaları Nelerdir?

Dünyanın en değerli besinlerinden biridir balın içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerin insan sağlığına sayısız faydası vardır. Üstelik sağlıklı olduğu kadar lezzetlidir ve hem kendi başına hem de süt, yoğurt gibi birçok ürünle birlikte tüketilerek hem damak zevkimizi hem de bedenimizi besler.

Devamını Okuyun »

Yaza Hazır mısınız?

Yaz mevsimi hızla yaklaşıyor. Uzun kış geceleri yerini bol aktiviteli gündüzler ve heyecanlı yaz akşamlarına bırakıyor. Nispeten daha hareketsiz olduğumuz ve gün ışığına daha az maruz kaldığımız kış günlerinden sonra, kendimizi ve yaşam alanlarımızı bu döneme nasıl hazırlayabiliriz?

Devamını Okuyun »